Holländsk skola 1800-tal
2019-08-06
666518
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA (1800-tal): Värdshusscen, olja på pannå, ca 15x17,5 cm