Lage Lindell färglitografi
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad L Lindell, numrerad 14/150, färglitografi, ca 28x41 cm
Kuntoraportti
666499
Päivämäärä:
2019-08-06