Ljuskrona i mässing
2019-08-06
666459
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets andra hälft, mässing, tre ljusarmar, höjd (exkl. kedja) ca 30 cm
Bruksslitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen