Glasservis med slipad dekor
2019-08-06
666399
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GLASSERVIS, 37 dlr, 1900-tal, med slipad dekor, bestående av: 12 vinglas, 12 starkvinsglas, 12 champagneglas samt 1 karaff, höjd ca 12,5-29 cm
Bruksslitage, några mindre nagg kan förekomma