Stanislaw Zoladz färglitografi
2019-08-05
666389
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Kustvy - sommar, signerad, 261/290, färglitografi, bildmått ca 30x53 cm