Stanislaw Zoladz färglitografi
2019-08-05
666387
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Kustvy - sommar, signerad, 225/350, färglitografi, bildmått ca 28x39 cm