Fernandez Arman färglitografi
2019-08-05
666337
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): komposition, signerad Arman, nr 45/250, färglitografi, mått ca 56x43 cm