Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och daterad C G Wadell 1900, olja på duk, ca 82x62 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall, dukhål, oramad
666281
2019-08-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner