Bordslampor
2019-08-05
666232
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i blå glasmassa, fyllda med småstenar, höjd ca 32 cm
Bruksslitage, ytsmuts, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen