Lars Norrman litografi
2019-08-04
666166
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Strandmotiv med kvinna, signerad Lars Norrman, numrerad 360/360, färglitografi, bladmått ca 75x55 cm
Oramat blad