Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Renar på fjället signerad samt daterad 1944, blandteknik (blyerts och krita), ca 38x38 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ramen
666123
2019-08-05