Orientmatta
2019-08-04
666109
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
ORIENTMATTA, old/semiantik, Najafabad, ca 475x310 cm
Ställvis hårdare slitage, färgblödningar, langettering med slitage/skador