Hörnskåp gråbemålat
2019-08-04
666091
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, gråbemålat, två dörrar med skuren blomsterdekor samt bakomliggande hyllor, höjd ca 178, 75x69 cm
Bruksslitage, märken, repor