Bordslampa Böhlmarks
2019-08-04
666042
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Böhlmarks, stomme i lackerad mahogny, skärm i lackerad metall, fot och detaljer i mässing, höjd ca
Elen omdragen, smärre slitage, SAV garanterar ej funktionen