Niki Cash
2019-08-03
666009
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NIKI CASH (född 1973): komposition, signerad och numrerad 13/60, gicleé, bladstrl ca 52,5x60cm, oramat blad.