Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-08-03
665984
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets mitt, porträtt av kvinna med sybehör, olja på dubblerad duk, ca 87x64 cm
Krackelyr, retuscher