Violinstråke, Rudolf Neudorfer

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

VIOLINSTRÅKE, Rudolf Neudorfer, guldmonterad och stämplad: "RUDOLF NEUDORFER", längd ca 74,5 cm.

Värderad till 40 000 kr av Sebastian Skarp Violinateljé, den 8:e oktober 2018.

Tema: Violiner och stråkar

Bruksslitage.

665952

2019-08-16