Ljuskrona
2019-08-02
665933
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, empirestil, 1900-talets första hälft, mässing, elektrifierad, höjd ca 80, diameter ca 38 cm
Ett prismband löst, smärre slitage