Ateljé Lyktan taklampa
Avslutad
2019-08-05
665808
| Klubbat belopp | 650 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, taklampa, 1900-talets andra hälft, vit metall samt svartlackerad plåt, etikettmärkt, höjd (exl sladd) ca 30 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen