Tadanori Yokoo
2019-10-16
665783
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TADANORI YOKOO (1936), Wonderland, ur serien, 1972, silkscreen, signerad och numrerad 1/100, bladstrl 102 x 73 cm.
Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.
Har varit rullad, nålhål, smärre slitage.