Bestick assiett
2019-08-01
665771
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATGAFFLAR 6 st, MATSKEDAR 5 st, svensk spets, C G Hallberg 1914, 6 teskedar, 1800-tal, ASSIETT, silver, diameter 17 cm, total vikt 710 g
Skedar med skador