Kandelabrar brons
2019-08-01
665753
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, Frankrike, brons, för tre ljus vardera, höjd 45 cm
Bruksslitage