Peter Dahl färglitografi
2019-07-31
665733
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildstorlek ca 39x28 cm
Ej examinerad ur ramen