Einar Rosén oljemålning
2019-07-31
665681
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR ROSÈN (1910-1998): "Kvällssol över Alvaret", signerad Einar Rosén, daterad 40, olja på duk, ca 38x60 cm