Bordslampa silver
2019-08-01
665670
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, silver, troligen Danmark, 1900-talets första hälft, reliefdekor med figurscener i rokokostil, silverfotens höjd 33 cm, total höjd 66 cm
Bruksslitage