Slaglåsgevär
2019-07-31
665579
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal, slät pipa med rundat kammarstycke, helstock, längd ca 145cm
Slitage