Golvlampa
2019-07-31
665475
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, på tripodbenställning, plastlindad skärm, höjd ca 86 cm
Slitage, smärre skador, enstaka lagning