Pablo Picasso
2019-07-30
665457
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PABLO PICASSO, efter, färglitografi, Verve 29-30, tryckt hos Mourlot, Paris 1954, daterad i trycket,
bladstorlek 26,5x35 cm