Kasthallmatta
2019-07-31
665455
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KASTHALL, ullmatta, 1980-tal, möjligen Gunilla Lagerhem-Ullberg, etikettmärkt, ca 140x200 cm
Åldersrelaterat slitage