Ljuskrona
2019-07-30
665400
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, 3 ljuspunkter, 5 ljusarmar, höjd ca 75, diameter 45 cm
Åldersrelaterat slitage, funmktionen garanteras ej