Ring 18K
2019-08-04
665358
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18K, vitguld, J. Kohle JKa, svenska importstämplar, med odlad saltvattenspärla ca 8 mm i diamantkrans, stl ca 18 3/4 jmfr 59, vikt ca 5,6 g
Skena med slitage.