Anita Fröding oljemålning
2019-07-30
665276
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Skogsvägens gåta", ur Poetens vandring, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 80x100 cm, oramad