Fotogenlampa jugend
2019-07-29
665234
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOTOGENLAMPA, omkring år 1900, zink och glas, diameter 26 cm, höjd 57 cm exkl brännarglas.
Skador: Slitage