Karel Appel
2019-07-29
665180
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAREL APPEL (Holland 1921-2006): Komposition, signerad Appel, 74/150, färglitografi, bladmått ca 86x60 cm