Pilgrimsvas Kina
2019-07-29
665145
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PILGRIMSFLASKA, Kina, 1900-tal, hänklar i form av fabeldjur, figural dekor, emaljfärger, höjd ca 46 cm
Smärre slitage