Tallrikar
2019-07-29
665081
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TALLRIKAR, 14 st, Imari, Japan,1800- och 1900-tal varierande storlek, några praktfat med räfflad kant, största diameter ca 31 cm
Enstaka nagg och fabrikationsdefekt slitage