Fat Kina
2019-07-29
665076
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 2 st, Kina, 1700/1800-tal, stekfat samt serveringsfat, dekor i underglasyrblått, längd mellan ca 31-32 cm
Några kantnagg på båda, slitage