John Ivar Berg oljemålning
2019-07-29
664981
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Landskap, signerad samt daterad 42, olja på duk, ca 47,5x56 cm