John Ivar Berg akrylmålning
2019-07-29
664978
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Blomning utanför", monogramsignerad och daterad 68, akryl på duk, ca 43x37 cm