John Ivar Berg oljemålning
2019-07-29
664977
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Abstrakt komposition, ej signerad, olja på duk, ca 81x66 cm