John Ivar Berg
2019-07-29
664967
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Att förstå ensamhet", monogramsignerad samt daterad 69, olja/akryl på duk, ca 117x97 cm