John Ivar Berg akrylmålning
2019-07-29
664961
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Pistolsfjärran", monogramsignerad samt daterad 98, akryl på duk, ca 67,5x57 cm