Ikon Ryssland
2019-07-29
664957
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IKON, Gamla testamentets Heliga Treenighet med Sara och Abraham, Centrala Ryssland, 1800-tal, tempera och olja på pannå, ca 43,5x35 cm
Sprickor, krackelyr, några färgbortfall