Joan Miro litografi
2019-07-28
664927
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): komposition, färglitografi, stämpelsignerad Miro, nr 241/300, blindstämplad ´Maeght Editeur Paris´, tyckmått ca 39x56
Liutteratur: Derriere Le Mirroir 125-126