Angelica Wiik färglitografi
2019-07-28
664868
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Plejaderna", signerad Angelica Wiik, 259/290, färglitografi med glitter, ca 83x59 cm, oramad