Angelica Wiik litografi
2019-07-28
664865
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 174/290, ca 58,5x40 cm, oramad