Taklampa 1900-talets andra hälft
2019-08-18
664817
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, diameter ca 40 cm
Repor förekommer