Jan Naliwajko "Kriget" olja på duk
2019-07-28
664811
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (1939-2017): "Kriget", signerad J Naliwajko a tergo, olja på duk, ca 100 x 100 cm