Takkrona 1900-talets första hälft
2019-07-28
664795
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKKRONA, 1900-talets första hälft, England, nysilver, 6-armad, höjd ca 40, diameter 49 cm
Ytslitage, armarna ngt böjda