Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARGARETA ERIKSSON, väggbonad med samiskt motiv, monogramsignerad ME, mått ca 150x85 cm
Smärre slitage, något blekt
664742
2019-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här